מבצע ראש השנה - 2 ספרים - חבילה
.

מתנה נפלאה לשנה החדשה לעצמך ולאהובים שלך  

 

⇓⇓⇓

לקראת צאת המהדורה השישית

הזמיני עכשיו את שני הספרים - "המדריך לאהבה עצמית", ו"מי האויב הכי גדול שלך ואיך אפשר להתיידד איתו" (מחיר 160 ש"ח, כולל דמי משלוח)

וקבלי מתנה דיסק דיגיטלי (קובץ אודיו למחשב או לטלפון הנייד) "בדרך של אהבה" - 3 הרצאות בנושאים של: אהבה עצמית, מיקוד שליטה פנימי וחיצוני, וציפיות. 

ובנוסף, חודש מתנה ב"מועדון התפתחות אישית" (תוכן סגור באתר, למנויים בלבד).

שווי ההטבות 92 ש"ח

* כמות המתנות מוגבלת ל - 100 המזמינים הראשונים

המדריך לאהבה עצמית

למה יש לנו מערכת יחסים אחת בחיים - עם עצמנו, וכל השאר הן השתקפויות של זו?

מהי אהבה עצמית ואיך היא באה לידי ביטוי בחייך?

למה כל כך חשוב ליצור חזון, ואיך זה קשור למציאות החיים שלך?

למה יש קשר כל כך הדוק בין מערכת היחסים שלנו עם עצמנו, לכל מערכות היחסים שלנו, ואיפה נמצא המפתח לשיפור כל מערכת יחסים בחיינו?

למה לרצות אחרים, לא גורם להם לאהוב אותנו יותר, אלא להיפך?

מהי חבלה עצמית ואיך מפסיקים אותה בחיינו?

למה ציפיות הן אחד הפורמטים כי אכזריים של חבלה עצמית?

איך מצבי "דרמה" משפיעים על חייך, והאם באמת היית רוצה לתת להם מקום?

איזה "מורשת" את משאירה למשפחה שלך, כשאת לא אוהבת את עצמך מספיק?

למה את לא באמת צריכה שכולם יאהבו אותך?

 

 לכל השאלות האלה ועוד... 

המדריך לאהבה עצמית ייתן לך את התשובות.

מי האויב הכי גדול שלך ואיך אפשר להתיידד איתו

"מי האויב הכי גדול שלך ואיך אפשר להתיידד איתו", הוא ספר ההמשך של "המדריך לאהבה עצמית", ומתמקד במערכת היחסים שאנחנו מנהלים עם האגו. 

 

איך יוצרים חיים שטוב לנו בהם?

מהם מיקוד שליטה פנימי וחיצוני? ולמה חשוב לנו לפעול תמיד מתוך מיקוד שליטה פנימי?

האם הכל באמת נמצא בשליטתנו?

מהן הטכניקות המתוחכמות של ה"אויב" שלי ואיך להתמודד מולן?

מה הקשר בין ערך עצמי ואגו, ואיך הם משפיעים על חיינו?

למה דברים חיצוניים אף פעם לא יכולים לפתור את הבעיות שלנו?

מהי הדרך להתיידד עם ה"אויב"?

למה אנחנו חושבים שאנחנו צריכים אישור מהסביבה, אך זה לא באמת חשוב?

למה ביקורת עצמית ומחשבות שליליות יכולים לפגוע בנו באופן "אנוש"?

על כל אלה ועוד הרבה יותר, תקבלי תשובות בספר מי האויב הכי גדול שלך ואיך אפשר להתיידד איתו

 

 

ליאורה כותבת:

"יעל היקרה,

שמחה לבשר לך שאני מאד מרוצה מהספרים. נתנו לי המון השראה וכוח לעמוד בכל מיני מצבים. תודה רבה.
יודעת לשים גבולות, בודקת את המצב של הנתינה שלי - שלא אגיע לקורבנות, אז מראש כבר יודעת לאבחן, בזכות הספר של "המדריך לאהבה עצמית". במיוחד עכשיו, מנקה... עושה ניקיון פסח... מה שלא משרת את הצמיחה לא יהיה יותר בחיי".

 

קראתי את הספר המון פעמים ועדיין קוראת. הבנתי שיש לי בעיה של הצבת גבולות, אז למדתי להיות אסרטיבית. הספר שלך נתן לי המון עזרה, מכל ההיבטים. תבורכי.

 

אני כבר לוקחת אחריות. זה קורה לי באינטרקציה עם אנשים, מאד מזינה את הטוב אצלי ומעצימה את כל הטוב שבתוכי. שיניתי את ההסתכלות הביקורתית שלי על עצמי ונותנת לעצמי המון פירגונים... ואז, מרגישה מאד מלאה מבפנים.

 

היום אני מאד מחקבת את המקומות שאני מרגישה שם חלשה. אני מקבלת באהבה את המקומות שאני לא מושלמת ונותנת להם מקום של אהבה ובזכות זה, כשאין לי מלחמה עם עצמי, הכל רגוע ויש לי שקט פנימי, עם אופציה לתקן ברכות.

את מסבירה את זה מאד טוב בספרים. עשיתי כל כך הרבה סדנאות לפני כן, ולא מצאתי את עצמי. ידעתי שחסר לי משהו, עד שהגעתי אליך... ברוך השם שחררתי את עצמי".


ליאורה.

ליאורה

ענת כותבת:

"בוקר אחד יצאתי ממערכת נישואין ארוכה מאוד. בוקר אחד התעוררתי וגיליתי שכל מה שחשבתי שאני יודעת, מכירה, חושבת, מאמינה ואומרת התהפך. בוקר אחד התעוררתי והרגשתי "ריק". בוקר אחד התעוררתי והרגשתי שיש משהו אחר.

בוקר אחד גיליתי ששכחתי מי אני. בוקר אחד גיליתי שאני בעצם כבר הרבה שנים, לא יודעת מי אני. הסתכלתי במראה ואת האישה הניבטת למולי, לא זיהיתי. אמרו לי: "זה הזמן, מעכשיו תעשי רק מה שאת אוהבת", לא ידעתי מה אני אוהבת.

"תהיי את", לא ידעתי מה זה "את". קראתי את הספרים "המדריך לאהבה עצמית" ו"מי האויב הכי גדול שלך" והבנתי שבעצם אני לא מבינה דבר. הבנתי שמשהו בזוית הראיה שלי הוסת לכיוון הפוך ממה שמדובר בו בספרים הללו.

החלטתי לצאת למסע. התחלתי את הקורס "זה הזמן לאהוב את עצמך יותר" מתוך ידיעה שעצם הבחירה שלי לעבור תהליך, היא כבר זאת המצביעה על הכוחות שבי, על היכולות שבי ואולי אפילו על התובנה שאפשר גם אחרת, שאני רוצה אחרת.

יצאתי למסע. מסע להחזיר את עצמי הביתה. מסע אל תוך תוכי. מסע מרתק של הכרות. כפי שיעל תמיד אומרת: "יש לנו רק מערכת יחסים אחת בחיים, זאת שלנו עם עצמנו...."

אז הגיע הזמן לעבוד על מערכת היחסים הזאת. שלי עם עצמי. במהלך הקורס למדתי להכיר את עצמי, את רגשותי, את פחדיי, את אמונותי, את רצונותי. למדתי להתבונן אל תוך עיניי ולהעיז לומר: "אני אוהבת אותך". למדתי לסלוח לעצמי ולהבין שהכל מדוייק ושבכל מצב יש למידה. להבין שעשיתי כמיטב יכולתי בכל רגע נתון בכלים שהיו לי באותו הרגע. למדתי לשמוח כי הכלים שלי היום מתרחבים. התחלתי להרשות לעצמי לתת לעצמי מתנות בלי להרגיש בזבוז.

הרשיתי לעצמי להרפות, לזרום, לראות, להודות ולהנות מהיש, הכרחתי את עצמי להודות ועוד להודות גם כשלא האמנתי וגם כשהסיפור מאחורי ההודייה לא ממש אישר את ההודייה, עם הזמן וההתמדה התחלתי להרגיש את ההודייה.

למדתי לחלום, בחלומות הרשיתי לעצמי להעז, לחלום בגדול ולהתרגש מעוצמת החלום. למדתי לתת לעצמי קרדיט על נסיונות, הצלחות, השגים (זה בכלל היה הישג עצום לראות את ההשגים), לתפוח לעצמי על השכם ולומר "עשיתי, זה בזכותי". למדתי שבכל מצב יש לי בחירה ושאני היא זאת שיוצרת את מציאות.

למדתי להבחין בין מיקוד שליטה חיצוני לפנימי ולמדתי לא לצפות. יש מהמורות בדרך, היא לא שטוחה, אני עולה ואני יורדת, אני בוטחת ואני מפחדת, אני מאמינה ולעיתים אני צריכה להזכיר לעצמי שאני מאמינה אבל הכל זה אני, להכל יש מקום, והכל בתזוזה.....

יעל יקרה, עם האוכל מגיע התאבון, מרגישה שרק התחלתי, יש בי מוטיבציה לעוד ועוד. שימי לב שבכל שלב בתהליך שלי אל עצמי, את נוכחת. מאמינה שאין מקריות. אמרת לי שכשהתלמיד מוכן, המורה מגיע, אז הייתי מוכנה ואת הגעת.

אנחנו עוד צועדות בדרך, העבודה עוד נעשית, התהליך חי וקיים ואני מודה, באמת מכל הלב שבחרתי בך ללוות אותי בדרך הקסומה הזאת. מאחלת לשתינו עוד ועוד תובנות, עוד ועוד עומק, עוד ועוד למידה......

אוהבת אותך....

ענת"

ענת

ניסים כותב: 

"יעל שלום,

רציתי לעדכן אותך שקיבלתי את הספר.
הספר הוא מעלף, אבל בשביל שאקבל ממנו תובנות,
חייבים לקרוא כמה פעמים".

ניסים"

ניסים מ.

בת שבע כותבת:

"יעל שלום,

תודה רבה על המתנה.
את הספר קראתי בשקיקה.
עכשיו נותר לי רק לשננו, להפנימו וליישמו.

בת שבע"

בת שבע

סיגלית כותבת:

יעל יקרה,

קראתי את הספר החכם מאוד הזה,

הבנתי עד כמה אני מורכבת,

התבגרתי עם הקריאה,

למדתי,

ונהיניתי מאוד,

בוודאי אשוב לקרוא בו עוד ועוד,

הספר עוזר לי להפוך חיי לפשוטים יותר.

תודה ענקית

סיגלית

סיגלית

דולי כותבת:

"היי יעל

קראתי את הספר שלך בתוך יומיים ונהניתי מכל רגע

למרות שכמטפלת יש שם הרבה דברים שהיו ידועים לי,

בכל זאת נפלו לי כמה אסימונים.

בנוסף נתתי במתנה את הספר לחברה שלדעתי היתה זקוקה לו

דיברנו על הספר והיא אמרה שזאת המתנה הכי מיוחדת שהיא קיבלה אי פעם.

הספר כתוב בצורה קולחת ובגובה העיניים

אהבתי מאוד

ישר כח

בהצלחה וחג שמח"

דולי

סיגלית כותבת:

מהממת שאת יעל יקרה!

עשית מהפך בחיי שינית אותי שינית את החשיבה שלי לגבי הגוף ודימוי העצמי הספרים שלך הם מאסט כדי לשבור לבחורות ונערות ובכלל לנשים את המיתוס הכל כך פוטושופי 10000000% של 90/60/90 ולהוציא נשים מסיבלן ואף את עושה עבודת קודש מקווה שסיפרך יגיע לכמה שיותר נשים וכמות תמותה של אנורקסיות ייעלם מארצינו כי לכולן יהיה דימוי גוף 100% כי לעוף על עצמי בדיוק כמו שאני זה הכי כייף בעולם והכי מספק את עצמי כי אם לא נסתדר עם עצמינו לא נסתדר עם אף אחד ואת סוללת את שביל הזהב להצלחה זו!!!

תודה לך!
תבורכי סמל ההבעה ‏‎kiss‎‏

חג שמח לכל עם ישראל שנה מהממת ושלווה שנת בריאות ודימוי עצמי גבוהים מאוד סמל ההבעה ‏‎smile‎‏

סיגלית

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.