.

תהליך ליווי אישי - כי יש מי שעושה איתך את הדרך...

להשיג את המטרות שלך בתהליך קצר, ממוקד, אפקטיבי וחווייתי

להפיל את המחסומים שיצרת בחייך ולאפשר לך לחיות בחופש ובתחושת הגשמה

להשיג את המטרות שלך בזמן קצר.

לגלות את המהות שלך, ולעשות זאת עם מי שנסעה לצד השני של העולם כדי לגלות זאת על עצמה.

להסיר את המגבלות, השיפוט, הביקורת, הפחדים שאימצת לחייך ומונעים ממך לחיות חיים של הגשמה

ללמוד לאהוב את עצמך יותר ובכך, ללמד גם את האהובים עליך לעשות זאת.

להפסיק להרגיש קורבן של מצבים, אירועים, אנשים, או בוסים... ולקחת את הגה החיים לידיים שלך.

לשפר את הדימוי העצמי שלך.

להפסיק לפעול מתוך צורך לרצות אחרים ולהתחיל לפעול בהתאם לאמת הפנימית שלך.

לצאת מתקיעות.

להתחיל להאמין בעצמך ולהתייחס לעצמך כפי שבאמת מגיע לך.

לשפר את כל מערכות היחסים שלך.

אולי שאלת את עצמך...

האם תהליך ליווי אישי מתאים לך?

האמת, אני לא יודעת אם התהליך מתאים לך או לא, ולכן חשוב לי שנשוחח לפני. אך חשוב לי להדגיש שתהליך האימון הוא תהליך בו אנחנו שותפים. יש לך אחריות מלאה, בדיוק כמו לי ולכן, השאלה שחשוב לשאול את עצמך היא יש לך את הנכונות והמחויבות כלפי עצמך להתמסר לתהליך וליצור שינוי בחייך.

כמה זמן אורך התהליך?

התהליך הוא של 12 פגישות, אחת לשבוע, ביום ושעה קבועים. כל פגישה היא בת שעה ורבע, ובין פגישה לפגישה אני נותנת לך משימות התומכות בך לאורך הדרך, ועליך לעשותן עד למפגש הבא. 

אם יש לי שאלה או התחבטות בין הפגישות, אני צריכה לחכות לפגישה הבאה כדי לשוחח איתך?

כמובן שלא. אני איתך לאורך כל הדרך. בכל שאלה או התחבטות את תמיד יכולה לפנות אלי בטלפון, אימייל, וואטסאפ וכד'...

ואם זה לא יעבוד לי?

המטרה שלי היא כשלך... להגיע למה שהצבת לעצמך. כשאני לא רואה שאנחנו הולכים לקראת השגת המטרות שלך, אני עוצרת. אני משקיעה את כולי בתהליך שלך ומצפה ממך לאותו דבר. אני עובדת בשביל לנצח!!! ולכן, בכל שלב, אם מסיבה כלשהי זה לא מתאים, אנחנו מפסיקים את האימון והכסף ששולם על יתרת האימונים שלא בוצעו, חוזר אליך. 

יש הרבה עדויות באתר מאנשים שעברו את התהליך. אני משתפת אותך כאן בכמה נקודות מפתח שלקוחות שעברו תהליך ליווי, כתבו. (ניתן לראות את החוויה השלמה באתר תחת הכותרת "לקוחות מספרים". 

..."אין לתאר את כמות ההבנות והשינוי שיעל קידמה בחיי. אני יודעת מה אני רוצה, מה אני מרגישה וגם יש לי כלים לצאת איתם לדרך. פלא".

גל

בן משתף

..."לי היא גרמה לקחת את עצמי בידיים, להסתכל לאמת בעיניים ולהחליט שאני עושה שינוי, מתנתק מהרגלים נוחים שלא באמת משרתים אותי וחושב בצורה צלולה כנה ואמיתית.
כשכל זה מונח לך על השולחן אין לך ברירה אלא לשנות זאת לצורה בה באמת אתה רוצה לחיות אך מפחד להגיד ולעשות, כי פשוט התרגלת או שפשוט אתה בורח מהאמת. 

מאז עבודתי על עצמי ועם יעל פתחתי עסק עצמאי, התנתקתי מהעבודה הקודמת שכל כך היה לי קשה לעזוב, נפרדתי מבת זוגתי ב-3 שנים האחרונות (3 שנים פשוט לא הייתי בטוח אם זו היא, אך אהבתי אותה מאוד ועשיתי לבסוף את הצעד הנכון שאיתו אני כ"כ שלם), התחלתי להחמיא לעצמי, להיות גאה במי שאני, נכנסתי לכושר, התחלתי לאכול בריא ומחושב ואני פשוט מרגיש שאני יותר ויותר אוהב את עצמי מיום ליום. התחלתי פשוט לעבוד על עצמי ועל הדרך בה אני רוצה לחיות.
לסיכום: אין מחיר לאהבה והגשמה עצמית. אתה והפוטנציאל הקיים בך הוא ההשקעה המשתלמת ביותר !!!

בן 

דניאל משתף

"יעל,

תודה רבה רבה על העזרה והכלים שנתת לי לגלות בתוכי.
כשנפגשנו הייתי מבולבל ומיואש. אך דרך הישירות, הכנות, יכולות הזיהוי המדהימות שלך והמקצועיות שלך, לאט לאט לימדת אותי לזהות את מי שאני בצורה הכי כנה; את הדברים שמצמיחים אותי, אך מאד חשוב גם את הדברים שמאטים אותי, שבעבר התעלמתי מהם והדחקתי אותם. עזרת לי להבין שאני צריך לחיות את החיים של דניאל ולא את של אף אחד אחר. הדברים הבסיסיים האלה והעבודה המסורה של שנינו הצמיחה אותי בכל כך הרבה דרכים שונות.

שוב תודה ובהצלחה בכל,

דניאל

דניאל

מיכל משתפת

"יעל יודעת להגיד את הדברים הנכונים ביותר, גם אם באותו רגע זה לא "נוח" לשמוע, ממרחק הזמן, היא צודקת....מומלץ ביותר לכל מי שעדיין לא ויתר על עצמו!

מיכל מ.

מיכל מ.

צורית משתפת

..."עם יעל אני בקשר כבר הרבה שנים ואני מרגישה שיש לה זכות גדולה ביחס לחיי כפי שהם היום. את יעל פגשתי רווקה בת 31, מתוסכלת מהקריירה ומחייה כפי שהיו. כיום אני נשואה ואם לשתי בנות ובן, שמחה מהדרך שבה אני מגשימה את עצמי.אם תרצו יותר פרטים תוכלי לראות את הסיפור שלי והתהליך שעברתי בדיסק של סיפורי ההשראה שניתן, כחלק מערכת האימון העצמי שיצרה, הפיקה, כתבה והפיצה יעל...

צורית ארמון

נדב משתף

..."אני חושב שגם המנהלים שלא הסכימו איתי מעריכים אותי ואת הדרך שלי יותר מבעבר. העובדים לא האמינו שאפשר להפוך החלטה כל כך אסטרטגית בארגון ופשוט באו ללחוץ לי את היד אחרי הישיבה.זו עוד דוגמא מצויינת לכח של אמונה בעצמי ובחזון, לדעת להמשיך ולא להתייאש גם כשנדמה שיש לא מעט מכשולים וההתנגדויות. וגם שיעור ב"ויתור על שליטה" אחרי שהרגשתי שמיציתי את יכולותיי, "מסרתי" את המשך התנהלות הדברים הלאה. Let it go - Let God. "ותחסרינו מעט מאלוהים". נדב נ.ב.אני רואה את החיוך שלך...

נדב

רמי משתף

"יעל,

הצלחת לקחת אותי למקומות אחרים בחשיבה וראייה
הרבה יותר רחבה לחיים בכלל ולתחום עיסוקי בפרט.
הצלחת לחשוף את הפוטנציאל ולסלק \"פחדים\"שהם רק בדמיונות שלנו.
מאחל לאנשים נוספים להכיר אותך כאדם וכמאמנת .

רמי".

רמי

גם חייך יכולים להשתנות כך!!!

מלאו את הפרטים עכשיו ואחזור אליכם לבדוק אפשרות לתהליך ליווי אישי

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון סלולארי *
גיל
אזור מגורים

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.